Захист авторських прав

VDSVAULT  
це онлайн-сервіс по депонуванню інтелектуальної власності

  1. Home
  2. /
  3. FAQ
Перша сторiнка Друга сторiнка

Чим реєстрація відрізняється від патенту?

Авторське право охороняє форму, вираз, експресію. Патент охороняє зміст (функціонал). Часто складно провести межу між ними, тому хороша ідея полягає в тому, щоб спочатку захистити форму, тому що авторське право виникає відразу, вам просто потрібні докази. А потім підключити патентного повіреного без побоювання, що хтось хто побачить креслення їх привласнить собі. У всьому, що стосується софта, креслень, дизайну - авторське право відмінне рішення, тому що ви вносите зміни швидше, ніж патентне відомство реєструє ці зміни.

Що я отримаю після реєстрації?

Після реєстрації ви отримаєте свідоцтво про депонування. Це свідоцтво ви можете сміливо прикладати до договору, як підтвердження того, що ви зробили, відправляти майданчикам щоб заблокувати піратство і направляти суду для того, щоб довести свої права або захистити себе від необгрунтованих претензій.

Чому я просто не можу відсилати собі лист електронною поштою, щоб отримати такий же результат?

Ви можете це зробити і деякі люди так і роблять. Просто переконайтеся, що ви збережете цей результат, а потім, коли все-таки знадобиться довести своє право, вам доведеться зробити скріншот і запевнити його, в деяких країнах для цього потрібна ліцензія нотаріуса. Крім того, це зажадає від вас показати багатьом людям зміст вашої роботи. Можливо, це не те, чого ви хочете по-справжньому, щоб всі бачили вашу переписку і зміст вашої роботи.

В яких країнах світу я отримаю захист?

У всіх країнах, які підписали Бернської конвенції, це все крім Анголи, Афганістану, Східного Тимору, Іраку, Ірану, Камбоджі, Кірібаті, Тайвані, Мальдів, Маршалових островів, М'янми, Науру, Ніуе, Палау, Папуа-Нова Гвінеї, Сан-Марино, Сан-Томе і Прінсіпі, Сейшел, Соломонових островів, Сомалі, Сьєрра-Леоне, Тувалу, Уганди, Еритреї, Ефіопії.

Як ви працюєте по всьому світу, адже в кожній країні свої закони?

У кожній країні дійсно свої закони, але міжнародне право дає нам можливість роботи по всьому світу. Ми даємо передбачуваний результат, який заснований на міжнародному праві, Бернська конвенція, статті 4 і 6, а також типовий закон ЮНСІТРАЛ, це те, що працює більш 100 років, тому юристи теж використовують наш сервіс. Ми не замінюємо ні юриста, ні патентного повіреного і вам дійсно потрібна буде допомога фахівця для юридичної роботи. Все що ми робимо - оформляємо докази авторського права

Чи потрібно мені додатково реєструвати в бібліотеці Конгресу США для того, щоб отримати захист в США?

США ратифікував Бернської конвенції, тому це не є обов'язковим. Бібліотека Конгресу США є репозиторієм, реєстром, які надають послуги з реєстрації. Тому ви можете вибрати те, що зручно для вас і отримати однаковий результат.

Чи потрібен мені паперовий документ?

Для роботи досить електронного документа, який ви можете зберегти у вигляді електронного файлу або роздрукувати. Він завжди доступний у вашому особистому кабінеті. Зрозуміло, якщо ви хочете повісити авторське свідоцтво про вашу експертної методикою на стіну, то краще замовити паперовий примірник. Він виконується на папері з голографічним захистом і підкреслює престиж його власника.

Скільки ви зберігаєте докази?

Ми зберігаємо докази 70 років. Під доказом ми розуміємо охоронний документ і файл, якщо ми зберігаємо його у себе і посилання на репозиторій, який знаходиться у вас. До суду ми надаємо охоронний документ з файлом або посиланням на репозиторій. Посилання на репозиторій використовує експертна організація при проведенні експертизи авторства.

Що буде, якщо сервіс припинить підтримку?

В цьому випадку ми передаємо дані і відомості про охоронні документах організації, яка в кожній країні здійснює колективне управління авторськими правами, а також передамо охоронні документи і файли безпосереднім власникам і представникам організацій. Тому наші зобов'язання будуть виконані в будь-якому випадку, незалежно від зовнішніх обставин.

Наскільки сервіс безпечний?

VDSVAULT - інформаційна система. Будь ласка, використовуйте Google Chrom, Yandex, Mozilla, Edge останніх версій для роботи в системі. Установка VPN, анонімайзерів, розширень може призводити до збою при завантаженні файлів. Наша безпека заснована на використанні розподілених сховищ даних, резервного копіювання та дотриманні стандартів OVASP. Відмовостійкість серверів становить не менше 0,97 в залежності від умов, що надаються оператором країни. Ми поважаємо стандартні безпеки і правила роботи з персональними даними кожної країни, в якій працюємо. Тому в кожній країні розміщена локальна копія системи і власне сховище з даними, що дозволить забезпечити роботу сервісу навіть при відключенні від міжнародної мережі обміну даними.

За якими міжнародними стандартами ви працюєте?

Мы работаем в соответствии с Бернской конвенцией об охране литературных и художественных произведений и относится к произведениям науки и искусства, статьи 4, 5 Бернской конвенции дают нам возможность оформлять доказательства так, что их будут учитывать на территории каждой страны. Бернская конвенция была проведена в 1886 году в Берне, Швейцария. В соглашении говорится, что если авторское право действует в одной из этих стран, то такое авторское право действует и во всех странах-членах, подписавших Бернскую конвенцию. Список стран, не подписавших Конвенцию: Ангола, Афганистан, Восточный Тимор, Ирак, Иран, Камбоджа, Кирибати, Тайвань, Мальдивы, Маршаловы острова, Мьянма, Науру, Ниуэ, Палау, Папуа-Новая Гвинея, Сан-Марино, Сан-Томе и Принсипе, Сейшелы, Соломоновы острова, Сомали, Сьерра-Леоне, Тувалу, Уганда, Эритрея, Эфиопия. Это означает, что оформленные доказательства авторства действуют на территории всех остальных стран, кроме перечисленных.

Чи є у вас API

Так є, ми вбудовуємо функціонал Айрег в будь-які процеси з цінних контентом. VDSVAULT - точка створення цінності, в якій дані стають активом, тому ми успішно вбудовуємося в будь-яку ланцюжок створення цінності в креативній економіці. Щоб максимально спростити роботу з сервісом, ми розробили API, який вмонтує функціонал VDSVAULT в вашу IT-інфраструктуру. Такий спосіб роботи з вибирають сховища, контент-провайдери, розробники saas для бізнесу і обліку активів, системи бухгалтерського обліку, біржі фрілансу і все, кому необхідно постійно виконувати багато повторюваних операцій. Ми співпрацюємо з розробниками нових продуктів. Зв'яжіться з нам, щоб дізнатися деталі і отримати доступ до АПИ.