Захист авторських прав

Захист авторських прав

Забезпечуємо докази авторства, з якими виграють справи

  1. Home
  2. /
  3. Партнери

Партнерам

Ми віримо в те, що все багатство світу створено силою людського інтелекту. Тому запитуємо себе як ми можемо допомогти людям і компаніям по всьому світу розкрити свій інтелектуальний потенціал і заробити на ньому, щоб жити в світі інновацій?

Наша мета – забезпечити кожному в 179 країнах світу доступ до системи, яка оформляє докази авторства і захист інтелектуальної власності для того, щоб люди і компанії могли створювати інтелектуальний капітал і отримати прибуток від його використання.

Для того, щоб це зробити ми вибудовуємо відносини з партнерами по всьому світу у всіх країнах, які підписали Бернської конвенції.

Партнеру-юристу

Наше рішення відноситься в сфері лігал-тих, бізнес-процес автоматизації документообігу, пов’язаного з оформленням авторського права. Ми вирішуємо завдання оформлення доказів щодо результатів інтелектуальної діяльності (об’єкти авторського права).

Ми не здійснюємо юридичний консалтинг, захист інтересів клієнта в суді, патентний захист і блокування контрафакту (але вміємо його шукати), тому будуємо партнерську мережу надійних партнерів, яким передаємо запити клієнтів системи в країні присутності.

Приєднуючись до партнерської мережі, ви отримуєте не тільки виплати за партнерською програмою, а й джерело клієнтів, які зацікавлені у ваших послугах в різних країнах.

Партнери активно використовують VDSVAULT як важливий елемент автоматизації в процесі надання таких послуг своїм клієнтам:

Договірна робота
Ключове в роботі з авторським правом - це предмет договору. Підписати договір недостатньо, якщо до нього не додається об'єкт, який створений. Замість того, щоб роздруковувати результат і прикладати його на диску можна прикласти свідоцтво про депонування або посилання на файл. Це дозволить забезпечити передачу результату робіт від виконавця до замовника без паперової роботи і не втратити результат разом зі звільненням і хворобою секретаря.
Захист інтересів клієнта в суді
Коли виникає суперечка про авторське право, суду потрібні письмові докази. Відсутність доказів може послужити причиною програшу судового спору, тому слід заздалегідь підготуватися до судового процесу. Використання VDSVAULT як сховища означає для вас, що всі документи клієнта будуть під контролем, а документи правильно оформлені.
Ліцензування
Компанії розробники зазнають труднощів у визначенні кордону між власною і кастомной розробкою, тому юристи в штаті використовують VDSVAULT для того, щоб чітко визначити межу прав, які належать компанії-розробнику від прав, на які може претендувати замовник. Оскільки розробка ведеться постійно, і так само постійно відбуваються оновлення використання VDSVAULT як інструменту оформлення прав дозволяє в кожний момент часу мати докази прав компанії-розробника на свою розробку, що унеможливлює привласнення замовником кастомной розробки всього коду.
Аудит нематеріальних активів
Коли виникає завдання проведення аудиту перед юристом і аудитором виникає проблема обліку даних, які надає клієнт. Зазвичай це величезна кількість файлів або документів в паперовому вигляді, тому що клієнт зберігає їх так. Аудитору доводиться витрачати десятки годин щоб розібратися в цьому масиві, що впливає на термін. Замість цього можна безпосередньо підключитися до сховища клієнта і отримати всі необхідні документи в останній версії, не відволікаючи його від роботи.
Передпатентний захист
Не завжди клієнт готовий подати патентну заявку, іноді інженерне рішення знаходиться в процесі розробки і оновлюється. З метою захисту інтересів клієнта варто подумати про охорону авторським правом креслень, дизайну, а також тексту патентної формули. Це дозволить забезпечити клієнту передпатентній захист для того щоб після завершення роботи, ви не втрачали часу на аналіз документації і мали під рукою саму останню версію документа, який і стане основою патентної заявки.
Масштабування бізнесу через франчайзингову мережу
Модель ведення бізнесу, дизайн, стиль, а в деяких випадках рецептура є не менш важливими елементами, ніж товарний знак. Фактично тільки наявність оформлених прав на ці елементи зупиняє франчайзі від того, щоб запозичити все інше і змінити вивіску. Класичний договір франчайзингу захищає тільки вивіску. Запропонуйте своїм клієнтам щось ексклюзивне - повний захист бренду від копіювання, яка унеможливить копіювання бізнесу шляхом простої заміни товарного знака. Для цього юрист оформляє права на елементи бренду та фірмового стилю в VDSVAULT, а потім прикладає до договору перелік охоронних документів. Таким чином, навіть якщо порушник не використовує товарний знак, але використовує все інше - він буде нести відповідальність або повинен буде відмовитися від будь-якого використання елементів стилю і бренду.

Партнеру-розробнику

Ми вбудовуємо функціонал VDSVAULT в будь-які процеси з цінних контентом.

VDSVAULT – точка створення цінності, в якій дані стають активом, тому ми успішно вбудовуємося в будь-яку ланцюжок створення цінності в креативній економіці.

Щоб максимально спростити роботу з сервісом, ми розробили API, який вмонтує функціонал VDSVAULT в вашу IT-інфраструктуру.

Ми співпрацюємо з розробниками нових продуктів. Зв’яжіться з нам, щоб дізнатися деталі і отримати доступ до АПИ.

Акселератору, інкубаторам, майданчикам, Хакатони і R & D центрів.

Ми віддані технологічного розвитку і знаємо, що ніщо не сприяє розвитку більше, ніж визначеність. Саме тому використання VDSVAULT допомагає стартапу на самому початку шляху. Це відмінна міра підтримки, яка надається нами на пільгових умовах, тому що ми поділяємо вашу відповідальність за збереження активів проекту на ранніх стадіях.

Стартапи повідомляють про свої побоювання втратити актив (код та дизайн) при конфлікті всередині команди, через помилки договору при кастомной розробці для замовника або розробки на замовлення.

Відсутність інструменту для роботи з активами на ранніх стадіях закриває для багатьох стартапів залучення посівних інвестицій, тому що вони не можуть показати технологію. Крім того, саме з цієї причини стартапи уникають участі в корпоративних акселераторах.

Використовуйте наше рішення, щоб зняти побоювання стартапів, експертизу і знання наших професіоналів для того, щоб зробити їх перший крок безпечним.

Як щодо демо?

Ми покажемо, як ви можете полегшити своє життя і отримати перевагу за допомогою сервісу у вашій практиці.