Захист авторських прав

Захист авторських прав

Забезпечуємо докази авторства, з якими виграють справи

 1. Home
 2. /
 3. Ліцензійна угода

умови використання & політика персональних даних

Умови даного ліцензійної угоди регулюють відносини між вами в особі кінцевого Користувача і VDSVAULT, Inc. щодо використання вами веб-сайтів VDSVAULT і пов’язаних з ними послуг, включаючи всю інформацію, текст, графіку, програмне забезпечення та послуги, доступні для вашого використання.

Використовуючи цей веб-сайт і пропоновані на ньому послуги, завантажуючи будь-яке програмне забезпечення або переглядаючи веб-сайт, а також завантажуючи будь-які продукти і послуги VDSVAULT з магазинів у вигляді додатків, ви приймаєте умови і вимоги наступного ліцензійної угоди. Якщо ви НЕ згодні з даними вимогами, НЕ використовуйте https://vdsvault.com і / або не завантажуйте будь-які з наших продуктів.

На території України Адміністратором VDSVAULT Inc. є Товариство з обмежене відповідальністю “Приклад платформи” ОДРН ХХХХХХХХХХХХХ, адреса для листування ХХХХХХ р, вулиця. За межами України Адміністратором VDSVAULT Inc. є компанія «Приклад компанії»

VDSVAULT має право вносити зміни в ліцензійну угоду в будь-який час, причому змінене ліцензійну угоду вступає в силу з моменту його публікації на цьому веб-сайті. Будь ласка, ознайомтеся з актуальних ліцензійною угодою, щоб переконатися, що ви в курсі всіх умов, що регулюють використання вами даного веб-сайту, а також продуктів та послуг VDSVAULT.

VDSVAULT залишає за собою право вносити зміни або оновлювати вміст веб-сайту і його ігор або їх формат в будь-який час, без попереднього повідомлення. VDSVAULT залишає за собою право на власний розсуд припинити або обмежити доступ до веб-сайту з будь-якої причини.

Визначення

Дізнатися більше
Ухвалення умов

Дізнатися більше
Вимоги до Користувача

Дізнатися більше
Правила використання

Дізнатися більше
Авторські права

Дізнатися більше
Тип і використання мітки часу

Дізнатися більше
Відповідність вимогам безпеки

Дізнатися більше
Політика платежів

Дізнатися більше
Права на інтелектуальну власність / Використання імені та логотипу

Дізнатися більше
Умови забезпечення доступності

Дізнатися більше
Опис сервісу «рекурентні списання» і спосіб його активації

Дізнатися більше
Політика конфіденційності

Дізнатися більше
Правове регулювання

Дізнатися більше

Визначення

VDSVAULT −

Корпорація, що надає доступ до Сайту і Сервісу.

Сайт −

Сайт vdsvault.com

Продукт або Продукти −

Програми та різноманітні програми, створені VDSVAULT Inc.

Послуга або Послуги −

Послуги VDSVAULT, включаючи, крім іншого, позначку часу цифрових даних, перевірку цифрових даних, видачу документа, що посвідчує дату реєстрації / створення цифрових даних.

Цифрові дані −

Об'єкти інтелектуальної власності завантажені на сервіс VDSVAULT?

Користувач −

Будь-яка особа, яка використовує Сервіс, в тому числі передплатник (юридична або фізична особа) і довіряє сторона (одержувач мітки часу, документа або іншого продукту), хто покладається на мітку часу, документ або інший продукт).

Цифровий файл −

Будь-які цифрові дані, які Користувач запитує в сервісі з відміткою часу.

Папка VDSVAULT −

Цифрова папка, створену в момент підключення сховища до VDSVAULT.

Сховище −

Простір, в якому розміщуються і зберігаються цифрові файли, за замовчуванням в папці VDSVAULT всередині Сховища.

Персональні дані −

Дані, відносячи щиеся до ідентифікованого або ідентифікованому особі.

Адміністратор −

Особа, відповідальна за роботу Сайту, яке виконує безліч щоденних завдань, необхідних для підтримки працездатності сайту. Адміністрування веб-сайту включає: управління обліковими записами користувачів, веб-програмами, веб-серверами, веб-безпекою, аналізом журналів, контентом і багатьом іншим. Адміністрація приймає запити на [email protected]

Сервіс «Рекурентні списання» −

Сервіс по здійсненню регулярних автоматичних переказів грошових коштів з Банківської карти Власника на користь VDSVAULT за надані товари / послуги на підставі заздалегідь даного акцепту Власника картки, відповідно до тарифів і опціями, зазначеними на сайті VDSVAULT.

Власник картки −

Фізична особа, що дає згоду на автоматичні списання грошових коштів банк-еквайєр відповідно до встановленого раніше графіку рекурентних платежів з Банківської карти від імені Користувача на користь VDSVAULT за допомогою Сервісу «Рекурентні списання».

Банківська картка −

Розрахункова або кредитна карта, емітентом якої є Банк-емітент, що є інструментом безготівкових розрахунків, призначена для здійснення Держателем карти операцій з грошовими коштами, що знаходяться на банківських рахунках Держателя карти в Банку-емітента, або з грошовими коштами, наданими Банком -емітентом в кредит Власникові картки відповідно до законодавства України, а також договором банківського рахунку, або в межах встановленого ліміту, відповідно до умов кредитного договору між Банком-емітентом і Держателем карти, за умови, що така розрахункова або кредитна карта може бути використана держателем карти для оплати Послуг VDSVAULT. Оплата Послуг VDSVAULT відповідно до цієї Угоди можлива Банківськими картами платіжних систем VISA International, MasterCard International, зареєстрованими відповідно до чинного законодавства Російської Федерації. При цьому можливість використання конкретних видів карт VISA International і MasterCard International в встановлює Банк-емітент.

Банк емітент −

Кредитна організація, що здійснює випуск банківських карт, а також розрахунки по операціях, що здійснюються з використанням банківських карт.

Акцепт Користувача −

безумовне угоду Користувача з умовами цієї Угоди

Процесинговий центр −

Банк: назва банку: ХХХХХХХХХ Місто: Корр.рахунок: ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ Р / рахунок: ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ

Ухвалення умов

Використовуючи Сайт та Сервіс, Користувачі погоджуються дотримуватися цих Умов використання та Політику конфіденційності. У разі будь-якого порушення Умов використання Адміністрація може заблокувати або припинити доступ Користувача до Сервісу.

Вимоги до Користувача

Користувачеві має бути не менше 16 років для доступу і / або використання веб-сайту VDSVAULT. Якщо ви неповнолітній у віці старше 16 років, ми рекомендуємо запросити згоду батьків або законного опікуна, перш ніж заходити на наш веб-сайт і / або використовувати його.

Користувач повинен створити Аккаунт перед використанням певних Сервісів. В рамках процесу реєстрації аккаунта Користувачеві буде запропоновано вибрати ім’я користувача (логін) і пароль. Користувач не може використовувати обліковий запис іншої особи. Користувачеві не може розкривати або передавати свої облікові дані для доступу в будь-яких несанкціонованих цілях. Користувач зобов’язується повідомляти Адміністрацію про будь-яке несанкціоноване розкриття його / її реєстраційної інформації. Користувач буде нести відповідальність за збереження конфіденційності своїх реєстраційних даних.

Використання Сервісу регулюється, підтримується і забезпечується VDSVAULT на основі «Правил використання». Ви несете повну відповідальність за знання, розуміння і дотримання правил поведінки користувачів. Правила поведінки користувача не є вичерпними, і VDSVAULT залишає за собою право визначати, яка поведінка вважається порушенням, і приймати дисциплінарні заходи, включаючи видалення облікових записів користувачів, забороняючи користувачеві використовувати Сервіс повністю або частково. Правила поведінки користувача регулюють всі аспекти вашого взаємодії з Продуктами і Послугами, включаючи, крім іншого, вибір імені в грі, розміщення повідомлень, взаємодія з іншими користувачами і інший доступ до VDSVAULT.

Правила використання

1. Користувачу заборонено:

 • Передавати або публікувати будь-який контент або використовувати для комунікації всередині системи особистих кабінетів мову, який вважається образливим на розсуд VDSVAULT, включаючи, крім іншого, контент або мова, яка є незаконним, шкідливим, загрозливим, образливим, наклепницьким, вульгарним, непристойним, ненависним, відверто сексуальним або расовими, етнічно або іншим чином небажаним, а також забороняється неправильно писати або використовувати альтернативне написання, щоб обійти або спробувати обійти обмеження контенту і мови, перераховані вище;

 • Розміщувати та / або надавати громадськості будь-яку особисту інформацію інших користувачів в VDSVAULT і / або будь-яких Продуктах та Послуги без письмової згоди цієї користувача,. При цьому користувачі мають право передавати інформацію представникам і третім особам для використання в VDSVAULT;

 • Порушувати договірні, особисті, інтелектуальні права або інші права будь-якої сторони, або заохочувати або являти собою незаконну діяльність;

 • Надавати в службу підтримки VDSVAULT неправдиву інформацію, включаючи, крім іншого, надання неправдивих повідомлень про зловживання або неправомірні дії будь-якої зі сторін, а також повідомлення про втрату аккаунта з метою заволодіння аккаунтом третіх осіб;

 • Відключати, втручатися чи обходити будь-які функції безпеки або будь-які функції, які обмежують або забезпечують обмеження на використання або доступ до Продуктів і Сервісів;

 • Участь в шахрайстві або будь-якому іншому виді діяльності, яку VDSVAULT вважатиме шахрайської;

 • Використовувати або брати участь у використанні будь-якого несанкціонованого програмного забезпечення сторонніх виробників, призначеного для зміни або втручання в Сервіс;

 • Передавати свій пароль або будь-які облікові дані, які використовуються для доступу до облікового запису;

 • Купувати, продавати, здавати в оренду або віддавати свій профіль або іншим чином надавати доступ до вашого облікового запису третім особам; створювати обліковий запис, використовуючи неправдиву особистість або інформацію, або від імені кого-небудь, крім вас;

 • Видавати себе за будь-яке інше фізична або юридична особа без їх явного дозволу при використанні Сервісу або створенні облікового запису;

 • Порушувати Сервіс або заважати роботі серверів, підключених до Сервісу;

 • Робити спроби отримати несанкціонований доступ до Сервісу, в тому числі за допомогою використання облікового запису іншого користувача або будь-яким способом, що не наданим Адміністрацією;

 • Завантажувати дані для обробки через Сервіс, які містять шкідливі програми та будь-який інший програмний код, файли або програми, призначені для переривання, знищення або обмеження функціональності Сервісу;

2. Користувач зобов’язаний:

 • Переконатися в точності інформації, яку надає Адміністрації, і переконатися, що це оновлена ​​і актуальна інформація;

 • Мати права на використання Цифрового файлу, представленого Сервісу;

 • Отримати згоду третіх осіб на внесення їх даних;

 

3. Обов’язки Адміністрації:

 • Адміністрація зобов’язується експлуатувати Сервіс відповідно до Положення про політику і практикою формування електронних доказів за допомогою тимчасових міток, які фіксують час реєстрації об’єкта і його форму;

 • Адміністрація зобов’язується вжити всіх необхідних заходів, як зазначено в Положенні про політику і практиці тимчасових міток, для забезпечення максимальної доступності Сервісу. Сервіс може бути недоступним час від часу з-за планового технічного обслуговування або непередбачених обставин. Інформація про недоступність або технічному обслуговуванні сервісу буде публікуватися на Сайті, коли це можливо;

 • Повідомити користувачів про зміну в умовах обслуговування;

 • У разі припинення підтримки на території країни, адміністрація передає дані в організацію колективного управління або інший орган державної влади, уповноважений на зберігання даних, а також надає користувачам достатній обсяг даних для самостійного використання електронних доказів, що підтверджують факт оформлення прав на твори;

 • Контролювати якість послуг і сервісів, що надаються партнерами VDSVAULT і залишатися відповідальними за підтримку партнерської мережі і забезпечення комунікації шляхом системи повідомлень всередині сервісу особистих кабінетів;

 • Забезпечити використання Сервісу для конкретних цілей, зокрема як доказ в органах влади або судах на території країни локалізації самостійно або за допомогою партнерів на території країни;

Авторські права

Авторські права, торгові марки та інші права власності, які відображаються в контенті (включаючи, але не обмежуючись цим: програмне забезпечення, послуги, текст, графіку і логотипи), зберігаються за VDSVAULT і захищені міжнародними законами про авторські права. Ви погоджуєтеся не копіювати, не публікувати не модифікувати, не завантажувати, не поширювати, не ліцензувати, не надавати субліцензію, що не здійснювати зворотний інжиніринг та не створювати похідні на основі сайту, його програмного забезпечення або його послуг, за винятком випадків, коли це явно дозволено , а також за винятком випадків, коли інше передбачено для контенту, опублікованого на цьому сайті. Будь-яке інше використання контенту, включаючи, але не обмежуючись, поширення, відтворення, модифікацію, відображення або передачу без попередньої письмової згоди VDSVAULT, суворо заборонено. Всі повідомлення про авторські права та інші права власності повинні бути збережені.

VDSVAULT не претендує на права власності, на права інтелектуальної власності, крім своїх власних. Посилання на сторонні сервіси та програмне забезпечення даються VDSVAULT «ЯК Є», без гарантій.

Тип і використання мітки часу

Алгоритми хешування, прийняті для подання цифрового файлу з міткою часу, – це SHA256. Передбачуваний термін служби цифрового підпису, що використовується для Сервісу, залежить від алгоритму хешування, використовуваного алгоритму підпису і довжини закритого ключа. На території Російської Федерації тривалість життя ключа становить 1 рік. Адміністрація забезпечує синхронізацію свого годинника з UTC з точністю до 1 секунди (або менше). Журнали з мітками часу зберігаються у відповідних системах і зберігаються не менше 70 років.

Відповідність вимогам безпеки

VDSVAULT підтверджує, що Сервіс відповідає вимогам правил eIDAS, стандартів ETSI, а також іншим найкращим галузевим практикам у галузі інформаційної безпеки.

Політика платежів

Будь-які окремі Послуги можуть бути платними. Збори розміщуються на Сайті, якщо не вказано інше. Адміністрація може змінити збори в будь-який час на свій розсуд. Будь-яке представлене зміна вступає в силу негайно, якщо не передбачено інше.

За винятком випадків надмірної оплати, збори, після їх сплати, не повертаються Користувачеві. Зокрема, Адміністрація не відшкодовує будь-яку невикористану частину пакета послуг.

Права на інтелектуальну власність / Використання імені та логотипу

Права на інтелектуальну власність Користувача не можуть бути отримані Адміністрацією при повному або частковому передрукуванні Сервісу. Користувач зберігає права інтелектуальної власності на об’єкти, які він / вона має в цифровому файлі.

Користувач не має права використовувати назву, логотип або абревіатуру VDSVAULT, якщо це не було спеціально дозволено VDSVAULT в письмовій формі, або не здійснюється шляхом розміщення знака захисту на контенті користувача у вигляді рекомендованих графічних елементів «VDSVAULT PROTECTED».

Умови забезпечення доступності

VDSVAULT несе відповідальність за підтримку працездатності серверів в рамках умов щодо доступності серверної інфраструктури. VDSVAULT не несе відповідальності за будь-які затримки, збої в роботі або переривання роботи Сервісу, що виникли прямо або побічно з якої-небудь причини або обставинам, що знаходяться поза її розумного контролю.

Використання Сервісу є винятковою відповідальністю Користувача. Перед отриманням послуг, що надаються сервісом, Користувач повинен вивчити ризики і зобов’язання, пов’язані з використанням Сервісу.

Опис сервісу «рекурентні списання» і спосіб його активації

1.Сервіс «Рекурентні списання» дозволяє Користувачеві оплачувати Послуги VDSVAULT (підключення ліцензій Standard, Pro, Premium терміном на 1 місяць або на 1 рік), шляхом регулярних автоматичних переказів грошових коштів на користь VDSVAULT з Банківських карт. Активація (підключення) Сервісу «Рекурентні списання» передбачає виконання таких дій:

1.1 У Особистому кабінеті і на Сайті Постачальника, Користувач вибирає розділ «Оплата»; Користувач вибирає оплату чергового платежу і ставить прапорець навпроти пункту «Автоматичне продовження тарифу з карти» і / або «Запам’ятати карту для швидких платежів», погоджуючись з цією Угодою користування Сервісом «Рекурентні списання» і натискає кнопку «Оплатити». Сервіс «Рекурентні списання» підключається тільки для Банківської карти, зареєстрованої Держателем карти.

1.2 Реєстрація Банківської карти: Власник картки вводить на WEB-сторінці введення платіжних даних дані своєї Банківської карти; Дія Сервісу «Рекурентні списання»

2.1. Після підключення Сервісу «Рекурентні списання», з Банківської карти будуть здійснюватися перекази грошових коштів в строки і розмірах, необхідних для належного виконання обов’язку Користувача відповідно до політики Угоди.

2.2. Безпосереднє списання грошових коштів здійснює Банк-емітент на підставі заздалегідь даного згоди Користувача на подібне списання в сумі і в термін, зазначені Користувачем. Запит на переказ грошових коштів із зазначенням суми переказу в Банк-емітент передається Банком і Процесинговим центром в рамках укладених з Постачальником угод.

2.3. В один момент часу, у Користувача може бути активований (підключений) Сервіс «Рекурентні списання» тільки по одній Банківської мапі платіжної системи Visa (Visa Inc.), MasterCard або Maestro (MasterCard International Inc.).

2.4. VDSVAULT не зберігає і не обробляє дані банківських карт користувачів, а також інші персональні дані користувачів, забезпечуючи лише запити в Процесинговий центр і Банк для повторного проведення операції по банківській карті Користувача.

2.5. VDSVAULT не гарантує можливість проведення операцій по Банківської карті.

2.6. Користувач гарантує, що він є Держателем банківської карти, усвідомлено, коректно і повністю вводить всі необхідні реквізити Банківської карти при активації (підключенні) Сервісу «Рекурентні списання». При реєстрації рахунку в якості платіжного засобу, сервіс «Рекурентні списання» виставляє рахунки на оплату за 15 днів до закінчення оплаченого періоду.

2.7. Вчинення дій, передбачених п. П.1.1. Угоди визнається аналогом власноручного підпису Користувача.

2.8. Підключення Сервісу «Рекурентні списання», в порядку, передбаченому цією Угодою користування сервісом, здійснюється тільки за наявності технічної можливості VDSVAULT, Процесингового центру, Банку, Банку-емітента. VDSVAULT, Процесинговий центр, Банк не несуть відповідальність за неможливість підключення Сервісу «Рекурентні списання».

2.9. VDSVAULT має право вносити зміни до цієї Угоди користування сервісом, заздалегідь повідомивши про це Користувача в письмовій формі або іншим доступним способом, в тому числі шляхом повідомлення на електронну пошту, вказану в Договорі Користувачем, або розміщенням інформації на Веб-Сайті VDSVAULT. Відключення Сервісу «Рекурентні списання»

3.1. Відключення (відмова) Користувача від Сервісу «Рекурентні списання» відбувається:
А) У «Особистому кабінеті» Користувач вибирає розділ «Оплата».
Б) Натискає кнопку «Відключити автоматичне продовження». При цьому грошові кошти переведені з Банківської карти до відключення (відмови) Користувача від Сервісу «Рекурентні списання» за Послуги, Користувачеві не повертаються, а також втрачається доступ до можливостей Вибраній ліцензії після закінчення поточного оплаченого періоду.

3.2. У разі недостатності коштів на рахунку Банківської карти для здійснення перекладу VDSVAULT має право повторювати запит на списання з Банківської карти грошових коштів. Обмеження при користуванні Сервісом «Рекурентні списання»

3.3.Еслі оплата сталася в результаті автоподовження, Користувач може звернутися до Адміністратора протягом 5 днів з дня останньої оплати і заморозити послугу продовженої Ліцензії для подальшого використання у зручний для Користувача час. »

4.1. Порядок здійснення платежів залежить від банківського обслуговування клієнта Перехід на сторінку “Оплата” можливий тільки при наявності у користувача підключення до інтернету, незалежно від поточного стану рахунку.

Політика конфіденційності

VDSVAULT прагне забезпечити найвищий рівень захисту персональних даних. Персональні дані, які потрапляють в VDSVAULT, обробляються відповідно до Принципів захисту і конфіденційності персональних даних, прийнятими Комітетом Організації Об’єднаних Націй з управління на його 36-м засіданні в жовтні 2018 року.

Персональні дані Користувача збираються, обробляються і зберігаються чесним і законним чином з єдиною метою надання та / або поліпшення Послуги. Ні в якому разі Персональні дані Користувача не використовуються для будь-яких інших цілей.

VDSVAULT приймає відповідні технічні заходи безпеки для забезпечення захисту Персональних даних Користувача, в тому числі від несанкціонованого або випадкового доступу, пошкодження або втрати. VDSVAULT може передавати Особисті дані третій стороні за умови, що третя сторона сама забезпечує відповідний захист Особистих даних.

Персональні дані Користувача зберігаються тільки протягом часу, необхідного для досягнення мети, для якої вони були зібрані.

VDSVAULT забезпечує політику прозорості щодо обробки Персональних даних. Користувач має доступ до Персональних даних, і йому може бути надана можливість виправити їх, заперечити проти їх обробки або запросити їх видалення, оскільки мета, для якої обробляються Персональні дані, порушується. Будь-який запит щодо Персональних даних повинен бути відправлений до Адміністрації, яка здійснює управління на території країни Користувача, явно вказавши причини цього запиту.

VDSVAULT використовує кукі, щоб покращувати якість роботи сервісу та підвищувати рівень обслуговування клієнтів. VDSVAULT може використовувати продукти веб-аналітики для збору різноманітної інформації, що стосується перегляду Сайту, зокрема, імені для входу в обліковий запис VDSVAULT, інформації про адресу відвідувачів інтернет-протоколу, час, проведений на Сайті, і про те, які з його веб- сторінок відвідані або час і дата відвідування. Відвідувачі можуть, в залежності від свого веб-браузера, в будь-який час видаляти файли cookie та / або встановлювати загальні налаштування, що стосуються прийняття, відхилення і видалення файлів cookie, однак це може зробити деякі функції сайту недоступними.

Правове регулювання

VDSVAULT може змінити Умови використання та Політику конфіденційності в будь-який час на свій розсуд. Будь-які зміни будуть опубліковані на Сайті. Користувачі несуть відповідальність за перевірку та ознайомлення з будь-якими такими змінами. Якщо не вказано інше, зміни вступають в силу відразу після публікації нових Умов використання і Політики конфіденційності.

Врегулювання суперечок / застосовне право

Будь-який спір між VDSVAULT і Користувачем, що виникає через Сервісу або пов’язаний з ним, який не може бути вирішений шляхом переговорів, повинен бути переданий на погоджувальну процедуру відповідно до погоджувальної правилами ЮНСІТРАЛ. Місцем примирення є місце, що відноситься до Адміністрації. Мова, який буде використовуватися в погоджувальній процедурі, повинен бути англійською. Погоджувальна процедура повинна проводитися англійською мовою.

Якщо і в тій мірі, в якій будь-який такий спір не може бути врегульований відповідно до узгоджувальної процедури, він повинен при подачі прохання про арбітраж будь-який з сторін може бути переданий і остаточно визначено арбітражем відповідно до Арбітражного регламенту ЮНСІТРАЛ, при цьому при розгляд повинен бути єдиний арбітр. Місцем арбітражу є місце, що відноситься до Адміністрації. Мова, який буде використовуватися в арбітражному розгляді, повинен бути англійською. Сторони пов’язані будь-яким арбітражним рішенням, винесеним в результаті такого арбітражу в якості остаточного рішення щодо такого спору.

Ці Умови використання та Політика конфіденційності будуть регулюватися і тлумачитися відповідно до їх власними умовами, і будь-яке питання, який прямо не розглядається в цих Умовах використання та Політиці конфіденційності або який вимагає інтерпретації, буде вирішуватися шляхом посилання на загальні принципи приватного міжнародного права.

VDSVAULT не несе ніякої відповідальності, зобов’язань щодо будь-яких суперечок між Користувачем і третьою стороною, які можуть виникнути в зв’язку з використанням Сервісу.

Контакти

Перейдіть на сторінку контактів, щоб зв’язатися з Адміністрацією в своїй країні.

Щось залишилося незрозумілим?

Розкажіть нам про те, що було незрозуміло. Наші фахівці постараються вам допомогти

Форма зворотного зв'язку